Předmětové komise

Aktuální zprávy všech předmětových komisí na škole. Pokud si přejete zobrazení zpráv jen od jedné konkrétní předmětové komise, klikněte si na název komise v navigační nabídce vlevo.

Exkurze do Osvětimi

Napsal uživatel marba dne 31.10.2022 - 12:58

Dne 23. září jsme se vypravili na školní výlet do Osvětimi spolu s paní profesorkou Šlesingerovou, panem profesorem Hudečkem a paní průvodkyní. Ta nám během relativně dlouhé cesty vykládala nejrůznější zajímavosti o místech, která jsme míjeli, například o Slavkově, Prostějově a dalších.

Wales 2022

Napsal uživatel marba dne 03.10.2022 - 13:29

V druhé polovině září se 46 studentů s profesorkami Kubitovou a Zvolskou vypravilo na poznávací zájezd do Walesu. I přes brzký ranní odjezd a dopravní komplikace na německé dálnici jsme se nalodili na trajekt společnosti P&O ve francouzském Calais. Po krátké zastávce v katedrále v Canterbury jsme ve večerních hodinách dorazili do anglického Chesteru, který se nachází jen kousek od hranic Walesu. Zde na nás již čekaly hostitelské rodiny.

Úspěch na ekologické olympiádě

Napsal uživatel marba dne 03.10.2022 - 13:11

Ve dnech 25. a 26. září 2022 proběhlo v Krásensku krajské kolo ekologické olympiády. Reprezentoval nás tým ve složení David Perna, Štěpán Šoupal a Vojtěch Vaňáček (všichni 4.B). Moc nás potěšilo, že v tradičně náročné soutěži náš tým zvítězil a postoupil do národního kola. Děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

EO 2022

Autor: Mgr. Vítek Urban