Tělesná výchova

Na RF v šachu jsme v kategorii SŠ vybojovali 3. místo

Ve dnech 20. a 21. června 2017 proběhlo ve Zlíně republikové finále v šachu. V kategorii 6. a 9. tříd obsadili naši mladí šachisté ve složení David Barák 2.bg, Petr Glozar 1.ag, Olga Dvořáková 2.bg, Vilém Faja 1.ag a Filip Nezval 1.bg krásné 8. místo. V kategorii SŠ bylo naše družstvo úspěšnější a obsadilo 3. místo. O tento výsledek se postarali Adam Dvořák 3.A, Radek Zeman 3.A, Tadeáš Boček 4.A a Radek Zabloudil z 1.A.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Republikové finále středních škol v plážovém volejbalu ovládli bratři Sedlákovi

V pátek 16. června se sešlo na pražském Strahově 18 dvojic, aby ve velice proměnlivém počasí bojovaly o vítězství v republikovém finále středních škol v plážovém volejbalu. Turnaj zahájil nedávno zvolený předseda volejbalového svazu Marek Pakosta. V chlapecké kategorii byli nejlepší studenti naší školy Jiří a Daniel Sedlákovi.

Úspěchy studentů v beach volejbalu

V pátek 2. 6. 2017 se konal na Sokolském koupališti v Brně krajský přebor v beach volejbalu středních škol, do kterého postoupily z městského kola dva týmy z našeho gymnázia.

Družstvo dívek, které hrálo ve složení Martina Lepková (2.A) a Jana Chudíková (2.C), se umístilo na bronzovém třetím místě. V týmu chlapců hrálo sourozenecké duo Daniel Sedlák (čerstvý absolvent) a Jiří Sedlák (2.A). S přehledem si poradili se soupeři a svůj um zúročili i ve finálovém zápasu s týmem Gymnázia Šlapanice.

Úspěch studentů na Bězích brněnské mládeže

Ve čtvrtek 18. 5. 2017 se studenti nižšího gymnázia umístili ve finále velmi těžkého závodu Běhy brněnské mládeže na druhém místě.

Byl to krutý boj celkem ve čtyřech závodech. Studenti si zaslouží velkou pochvalu. Soutěžící reprezentovali naše gymnázium ve 4 kategoriích – primy, sekundy, tercie a kvarty. A všichni byli úžasní! Děkujeme.

Zuzana Kučerová

Pozvánka na 4. ročník přátelského basketbalového duelu gymnázií Jaroška–Slovaňák

Vážení kolegové, studenti,

přijďte fandit na 4. ročník basketbalového duelu gymnázií Jaroška–Slovaňák.

Kdy: středa 21. 12. 2016
Kde: basketbalová hala na Rosničce, Brno, Žabovřesky
V kolik: v 8.20 hod. otevření haly pro diváky

Pronájem sportovní haly a tělocvičny

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše pronajme sportovní halu a tělocvičnu. Podrobné informace najdete v příloze tohoto článku.

Sportovní dny NG 2016

V úterý 28. 6. a ve středu 29. 6. proběhly na nižším gymnázium sportovní dny. Výběr fotografií z obou dnů ...

Pozvánka na republikové finále ve volejbalu

Ve dnech 1. a 2. 6. 2016 pořádá naše gymnázium Republikové finále AŠSK ČR ve volejbalu základních škol. Přijďte podpořit dívčí a chlapecké družstvo Jarošky do haly Vodova a vytvořit parádní atmosféru. Favorité sice nejsme, ale týmový duch, odhodlání, bojovnost a podpora skvělého publika jsou zbraně, které nás poženou k vytoužené medaili. Spoléháme na vás...

Pozvánka na volejbal

Úspěch studentů NG na sportovní akci

Studenti nižšího gymnázia obsadili krásné druhé místo na sportovní akci Běhy brněnské mládeže, která se konala ve čtvrtek 26.5.2016 v Lužánkách.

Děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.