pIšQworky

Napsal uživatel krejci dne 03.12.2013 - 11:04

Uplynulý měsíc se na naší škole konalo oblastní a krajské kolo oblíbené soutěže pIšQworky. Do krajského kola postoupila dvě naše družstva. Své prvenství v kraji obhájilo družstvo, které v loňském roce ve finále skončilo na 2. místě.
V pátek 29. 11. proběhlo celorepublikové finále, ve kterém mělo naše gymnázium jednoho zástupce – tým Integrál, jenž v minulém ročníku skončil na 2. místě. Letos si splnili přání a porazili vítěze z předchozích dvou let. Odměnou jim bude adrenalinový den v lanovém centru Yellow Point v Krkonoších.
Do finále postoupilo 24 družstev z celé republiky, a dokonce i ze Slovenska. Ve velmi napínavém souboji o titul republikového mistra zvítězil náš tým a dvojnásobné obhájce z předchozích dvou let porazil se skóre 12:8.
Vítěznému týmu Integrál, ve složení Pavel Kozubík – kapitán, Pavel Hranáč, Lukáš Drnovský, Ctibor Jašek a Jan Fabík, blahopřejeme.