Jaderná maturita v JE Dukovany letos proběhla online formou

Napsal uživatel jezek dne 11.05.2021 - 13:20

Letošní ročník Jaderné maturity Dukovany proběhl mimořádnou - vlastně pro tento rok typickou - online formou. Vzhledem k této nové formě kolegové z ČEZu přikročili k redukci obsahu na dvoudenní virtuální stáž, během které se účastníci dozvěděli spousty nových informací z primárního, sekundárního i terciárního okruhu elektrárny. Zároveň se účastníci seznámili i s psychologickým pracovištěm ČEZu a s nároky, které si tato společnost klade na své budoucí zaměstnance. A že jich není málo!

Moc děkujeme našim letošním reprezentantům - Vojtěchu Stránskému (3.A), Jakubu Hanákovi, Martinu Marinovi, Janu Samkovi (všichni 3.B) a Vilému Koupletému (3.D) - že naši školu reprezentovali na této zdařilé akci a přejeme jim, aby si je ČEZ v budoucnu vybral jako své zaměstnance a mohli tak šířit slávu Jarošky i na poli jaderné fyziky!

Viktor Ježek

styčný důstojník spolupráce ČEZ,a.s. a naší školy