Informace pro rodiče účastníků přípravných kurzů z pátých tříd

Napsal uživatel herman dne 05.05.2020 - 18:21

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že kvůli koronavirové pandemii vláda České republiky prodloužila svým usnesením č. 491 ze dne 30. 4.2020 zákaz osobní přítomnosti žáků na vzdělávacích aktivitách, nebude možné dokončit přípravné kurzy ke studiu na našem gymnáziu v původně plánované podobě - tj. osobní účastí Vašich dětí na kurzech v budově našeho gymnázia. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám dvě varianty vypořádání.

Varianta A - vrátíme Vám poměrnou finanční částku za hodiny českého jazyka a matematiky, které se nekonaly, tj. 480 Kč z původní částky 800 Kč.

Varianta B - obdržíte od nás zbytek studijních materiálů, které dostávají účastníci kurzů od lektorů na domácí procvičení i s klíčem správných řešení.

Jestliže se rozhodnete pro variantu A, pošlete nám prosím e-mailem na adresu kurzy8@jaroska.cz jméno dítěte a číslo účtu, na který chcete peníze zaslat, a to nejpozději do úterý 12.5. 2020.

Pokud od Vás do tohoto data neobdržíme e-mail s žádostí o zaslání poměrné finanční částky, budeme předpokládat, že chcete poslat materiály e-mailem na adresu, kterou jsme použili při odesílání pozvánky na první kurz začátkem března.

Materiály obdržíte nejpozději do 18.5. 2020.

Všem, kteří si zvolí variantu A (tedy vrácení poměrné částky), zašleme peníze na Vámi uvedený účet nejpozději do 31.5.2020.

Vezměte prosím na vědomí, že zaslané studijní materiály nejsou plnohodnotnou náhradou za osobní přítomnost Vašich dětí na neuskutečněných hodinách.

S pozdravem

RNDr. Jiří Herman, Ph.D.
ředitel gymnázia