Výsledková listina IQ 150

VÝSLEDKOVÁ LISTINA IQ150

 

1. ročníky

1.místo: PRIMITIVNÍ ORGANISMY (11:01)

Andrea Dobrovolná (1B), Zuzana Audová (1B), Veronika Lokajová (1B), Anna Blahová (1B)

2. místo: HLAVY TYPU PN1A (11:33)

Lenka Procházková (1A), Karolína Šnajdrová (1A), Alena Večeřová (1A)

3. místo: BRAMBORÁČKY (11:51)

Hana Podešvová (1B), Magdalena Petrlová (1B), Anna Košuličová (1B), Martin Prokop (1C)

 

 

2. ročníky

1.místo: FÖRSTA (11:03)

Marek Březa (2D), Anna Mádrová (2D), Kateřina Grycová (2D), Zuzana Göghová (2D)

2. místo: PEPE THE FROG (11:15)

Kryštof Křejpský (2B), Jan Malachta (2B), Jaroslav Herman (2B), Viktor Kadeřábek (2B)

3. místo: KÍČOVÍ SEKÁČI (11:34)

Jan Trubačík (2A), Viktorie Blahová (2A), Vojtěch Richard Krejsa (2A), Berenika Chromá (2A)

4. místo: BULDOCI (11:37)

Tomáš Chadim (2C), Lukáš Gruber (2C), Ondřej Šíra (2C), Alžběta Košťálová (2C)

5. místo: ŽÍŽALKY (11:40)

Šimon Daniel Verba (2C), Kryštof Drápela (2C), Matěj Lešek (2C)

6. místo: ERBES MEMORIAM (11:53)

Radek Zabloudil (2A), Mirek Havránek (2A), Michal Jeřábek (2A), Lukáš Müller (2A)

7. místo: HALABALA (11:55)

Jaroslav Rohel (2A), Jakub Záboj (2A), Vojtěch Turland (2A), Filip Mrkva (?)

8. místo: 42 (11:57)

Marek Svoboda (2C), Quang Hung Tran (2C), Lukáš Brázdil (2C), Jiří Mazuch (2C)

 

3. ročníky

1.místo: SLUNÍČKA (11:00)

Štěpán Šmíd (3A), David Rajnoha (3A)

2. místo: PTÁCI (11:12)

Vojtěch Sýkora (3B), Eleonora Krůtová (3B), Mikuláš Hampl (3B), Václav Martinů (3B)

3. místo: FILIP NÁM TO VYHRAJE (11:19)

???

4. místo: KOBZÁTKA (11:36)

Barbora Šmahlíková (3A), Lucie Klimešová (3A), Kristýna Jansová (3A), Olga Krumlová (3A)

5. místo: KOMPLEXNÍ SKUPINA (11:56)

Veronika Borýsková (3A), Kamil Stehlíček (3A), Ondřej Peterka (3A), Adam Hohl (3A)

6. místo: OVEČKY (11:58)

???

7. místo: ŠEDESÁTŠEST (11:59)

Vojtěch Bžatek (3A), Martina Lepková (3A), Matyáš Krupa (3A)

8. místo: 3.B (11:59)

???

 

4. ročníky

1.místo: SLOUČENINA (10:38)

Helena Macholánová (4C), Hana Mlčochová (4C), Barbora Kunderová (4A), Richard Klem (3B)

2. místo: 4 MANA 7/7 (10:44)

Jakub Pojsl (4A), Adam Dvořák (4A), Radek Zeman (4A), Petr Kadlec (4A)

3. místo: HOLUB NA OKNĚ (10:54)

Ondřej Buček (4A), Jan Mihula (4A), Andrea Podskalská (4A), Pavel Nedělník (4A)

4. místo: KTERÝ PODVÁDĚL (10:58)

Vojtěch Horáček (4D), Martin Flora (4D), Filip Bečka (4D), Radim Dvořák (4D)

5. místo: TRAMPOSOS (11:16)

Ondřej Konicar (4A), Robert Konicar (4A), Jiří Vala (4A), Patrik Lidmila (4A)

6. místo: NEVA (11:27)

Eliška Cyprianová (4C), Jan Drápela (4C), Noemi Skříčková (4C), Václav Chytrý (4C)

7. místo: CURITO TEAM (11:28)

Veronika Grycová (4B), Michal Minařík (4B), Tereza Vondrová (4B), Jakub Zoblivý (4C)

8. místo: TO JE JEDNO (11:47)

Veronika Topolářová (4C), Eva Pecháčková (4C), Eliška Výborová (4C), Kristýna Halešová (4C)

9. místo: MARKOVI ANDÍLCI (11:52)

Šárka Zámečníková (4C), Zuzana Vetterová (4C), Kristýna Kocmanová (4C), Marek Zálešák (4C)