Jak je to s během pro Jarošku?

Možná jste si koncem minulého školního roku všimli, že byla k oslavě výročí založení naší školy vyhlášena chodecko-běžecká výzva k překonání 150 kilometrů. Tato výzva za necelé dva týdny končí. A jak si stojí (či spíše snad nestojí) jednotliví účastníci? Níže je malá rekapitulace.

logo 

Cílem výzvy je individuálně během 4 měsíců urazit 150 kilometrů. A to chůzí nebo během, který na jeden zátah musí trvat alespoň 30 minut. Údaje o provedených sportovních aktivitách se měří pomocí mobilní aplikace Endomondo. 

Celkem je do výzvy zaregistrováno 130 účastníků. Většina je nějak spjata s naší školou (studenti, absolventi, rodiče, učitelé), ale protože je výzva založena na veřejně přístupné službě endomondo.com, objevilo se i pár "naprosto cizích" sportovců.

Do cíle výzvy na 150. kilometru se již dostalo 61 účastníků. A doufáme, že do soboty 7.10.2017, kdy výzva končí, jich ještě pár přibude.

Pokud byste se chtěli kouknout na graf uběhnutých / odchozených kilometrů všech účastníků výzvy, klikněte na následující tlačítko.

>>> Graf běhů <<<

Můžete také sledovat průběžné týdenní zpravodajství pro účastníky výzvy (viz následující tlačítko).

>>> Aktuality <<<