Studium na středních školách v zahraničí

Vážená paní profesorko, vážený pane profesore,
 
zdravíme Vás z Alfa Agency a přejeme Vám úspěšný start nového školního roku a spoustu sil do následujících měsíců!
 
Jako každoročně i letos pořádá Alfa Agency sérii přednášek o studiu na středních školách v zahraničí, High School Roadshow 2015. Letos se přednášky uskuteční v termínu 8. - 23. října 2015 a přijedou zástupci z Langley School District (Britská Kolumbie, Kanada), Nova Scotia International Student Program (Nové Skotsko, Kanada), Marianapolis Preparatory School (Connecticut, USA), Thornton Academy (Maine, USA), Long Bay College (Auckland, Nový Zéland) a organizace WEP (programy ve Francii, Belgii a Itálii).

 
Kromě toho pořádáme také veletrh o studiu na středních školách v zahraničí a budeme rádi, pokud se s Vaší třídou nebo se zájemci o studium v zahraničí na veletrh vydáte. Veletrh se uskuteční v Praze v Městské knihovně ve čtvrtek 15. října 2015 (9:00 - 16:00) a v Brně v Moravské zemské knihovně v pátek 16. října 2015 (9:00 - 17:00). Veletrhu se zúčastní naši partneři ze zahraničí a také studenti, kteří s námi v zahraničí v minulosti studovali, a mohou se tak se zájemci o své zážitky podělit a poradit jim s výběrem či praktickými otázkami.
 
Harmonogram veletrhu v Praze a v Brně Vám zašleme v příštích dnech.
 
Zároveň pokud máte o přednášku o studiu v zahraničí na Vaší škole v rámci High School Roadshow zájem, ozvěte se nám, prosím, co nejdříve. Přednášky jsou ideální pro studenty prvních a druhých ročníků čtyřletých programů (a paralelních ročníků u víceletých gymnázií) a mohou být v délce 45 nebo 90 minut, případně podle Vašich možností. Přednášky jsou vedené v angličtině a jsou tak ideální do hodin angličtiny, kdy mají studenti možnost si zajímavé informace poslechnout přímo od našich partnerů, kteří jsou rodilými mluvčími.
 
Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte se na mě obrátit.
 
Těšíme se na spolupráci!
 
Za tým Alfa Agency,
Jana Richterova, Alfa Agency Brno

 
Mobile: +420 774 493 222
Phone: +420 511 110 662
Email: jana.richterova@alfa-agency.cz
Skype: alfa-jana.richterova
______________________________
Alfa Agency s.r.o.
Nam. Svobody 12, 602 00 Brno
Web: www.alfa-agency.cz FB.com/alfa.jana.svobodova

www.youtube.com/AlfaAgency

 

www.facebook.com/AlfaAgency