Přípravné kurzy pro studenty 4. ročníku

Vážení studenti,
 
ve jménu vzdělávací společnosti Tutor s.r.o. bych vám ráda představila naše přípravné kurzy na vysoké školy, které pořádáme v deseti městech České republiky. Sledujeme pečlivě požadavky k přijímacím zkouškám všech vysokých škol. Naši lektoři jsou většinou přímo jejich absolventi nebo doktorandi, kteří jsou speciálně vyškoleni pro práci lektora.
 
Nabízíme širokou škálu kurzů, namátkově třeba na lékařské fakulty, právnické fakulty, psychologické obory, politologické obory, matematiku na VŠE, ČVUT, VUT apod. Samozřejmostí jsou i přípravné kurzy k Národním srovnávacím zkouškám a k Testům studijních předpokladů Masarykovy univerzity v Brně.
 
Kromě těchto kurzů, které probíhají v malých skupinkách jak ve všední dny v odpoledních hodinách, tak o víkendu, nabízíme i on-line kurzy za 499,- Kč, kde najdete soubory testových otázek s vysvětlením a správnou odpovědí.
 
Pokud se necítíte dostatečně připraveni na státní maturity, nabízíme i kurzy ke státní maturitě z češtiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny a samozřejmě taky z matematiky. Naší prioritou je úspěch studentů u maturitní zkoušky, čemuž přizpůsobujeme velikost skupin i náplň kurzu.
 
Pokud máte o uvedené kurzy zájem, neváhejte se podívat na naše internetové stránky www.tutor.cz, napsat nám e-mail na tutor@tutor.cz nebo zavolat na telefonní číslo 210 084 210, kde vám rádi poradíme.
 
S přáním hezkého dne,
 
Petra Čechová
Client Centre Consultant