O pohár rektora Univerzity obrany

Napsal uživatel jadva dne 24.09.2014 - 23:24

V úterý 23.9. se studenti naší školy zúčastnili branné soutěže O pohár rektora Univerzity obrany, kde se kromě běhu na 4,5 km také střílelo ze vzduchovky, házelo granátem na cíl a překonávaly překážky. Součástí tohoto závodu byly i vědomostní disciplíny, které se skládaly z matematických aplikací, všeobecných znalostí, ale i znalostí o Velké Británii a Irsku v anglickém jazyce.

Z 20 družstev se naše škola umístila na 3. místě (družstvo číslo 17), 5. místě (družstvo číslo 18) a 8. místě (družstvo číslo 19). Všichni studenti si tento závod užili a také ochutnali pravý vojenský guláš. Někteří se zúčastní obdobného závodu, který se bude konat 9.-10. října ve slovenské Žilině.

Vladimír Vala (4.D), Jan Priessnitz (2.A), Lucie Bulantová (2.A), Jakub Hruška (4.B), Andrea Peštálová (4.B), Marek Vitula (4.D), Alexandra Jirků (2.C), Vladimír Kelbl (2.A), Dalimil Rozprým (2.C)