Holky pozor

Dobrý den,
 
chtěla bych Vás informovat, že se ČVUT v Praze v posledních letech zaměřuje svoji pozornost na dívky, jelikož bychom rádi zvýšili jejich zájem o studium na naší technické univerzitě. V této souvislosti pro ně pořádáme sérii seminářů na jednotlivých fakultách a také řadu soutěží, o kterých si Vás dovoluji informovat a zároveň Vás tímto prosím o pomoc s propagací těchto akcí. Případně mě prosím odkažte na kompetentní osobu.
V květnu, konkrétně 23. 5., chceme potenciální uchazečky o studium seznámit s tím, "jak to chodí" na Fakultě strojní  a současně máme připravenu exkurzi do Škoda Auto. Veškeré informace jsou uvedeny na webových stránkách http://www.holkypozor.cz/auta-nejsou-jen-pro-kluky/, kde je také registrační formulář, jehož prostřednictvím se dívky mohou registrovat.
Dále jsme pro studentky středních škol, které zajímá desing interiéru, připravili soutěž s názvem Bydlení snů, v rámci které mohou soutěžící navrhnout byt a jeho vybavení a tento návrh přihlásit do soutěže. Veškeré informace a podmínky soutěže jsou uvedeny na webových stránkách http://www.holkypozor.cz/souteze/, kde je také registrační formulář, jehož prostřednictvím soutěžící mohou registrovat své soutěžní projekty.
 
Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit. 
 
Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne
Ilona Prausová
 
 
Ing. Ilona Prausová
Odbor vnějších vztahů
Rektorát ČVUT v Praze
Zikova 4, 166 36 Praha 6
E-mail: prausova@vc.cvut.cz
Tel.: 224 353 427
Mob.: 724 855 056