Kategorie B

Výsledky školního kola MO kategorie B

Úspěšní řešitelé   1. 2. 3. celkem
1.-5. Brandejs Jan 2.A-M 6 6 6 18
  Fiala Petr 2.A-M 6 6 6 18
  Kovář Jan 2.A-M 6 6 6 18
  Malach Ondřej 2.A-M 6 6 6 18
  Zábrodský Petr 2.A-M 6 6 6 18
6.-7. Krejčí Adam 2.A-M 6 6 5 17
  Orsava Tomáš 2.A-M 6 5 6 17
8. Hejný Jaroslav 2.A-M 6 6 4 16
9.-12. Pospíšek Martin 2.A-M 6 6 3 15
  Robotka Vojtěch 2.A-M 6 6 3 15
  Skalský Martin 2.A-M 4 6 5 15
  Vašourek Jan 2.A-M 3 6 6 15
13.-16. Fojtová Jana 2.A-M 6 4 4 14
  Furch Tomáš 2.A-M 6 4 4 14
  Roupcová Lucie 2.A-M 6 2 6 14
  Říha Adam 2.B 6 2 6 14
17.-18. Novotný Jaroslav 2.A-M 1 6 6 13
  Zicha Ondřej 2.A-M 6 1 6 13
19. Floriánová Hana 2.A-M 6 4 2 12
20. Báča Jan 2.A-M 4 4 3 11
21.-23. Bryša Marek 2.A-M 2 6 2 10
  Burian Viktor 2.A-M 6 0 4 10
  Šmíd Jaroslav 2.A-M 6 0 4 10

Výsledky krajského kola MO kategorie B

Úspěšní řešitelé     1. 2. 3. 4. celkem
1. Říha Samuel G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 5 6 6 24
2. Kvarda jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 6 3 21
3.-5. Harangi Gabriel G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 6 2 20
  Jakub Dušan G Bo, Barvičova sexta B 6 6 6 2 20
  Paschkeová Helena G Bo, T. Novákové sexta A 6 6 6 2 20
6. Marek Jiří G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 5 6 2 19
7.-11. Čadek Pavel G Bo, tř. Kpt. Jaroše 2.A-M 6 6 6 0 18
  Franců Lenka G Bo, tř. Kpt. Jaroše 2.A-M 6 6 0 6 18
  Komárková Zuzana G Bo, tř. Kpt. Jaroše 2.A-M 6 6 6 0 18
  Petrák Tomáš G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 5 6 6 1 18
  Slávik Alexander G Bo, T. Novákové sexta A 6 6 6 0 18
12. Hruška Petr G Hodonín 2.B 5 6 6 0 17
13.-16. Macek David G Hodonín 2.B 3 6 6 0 15
  Neméthová Blanka G Moravský Krumlov sexta 2 6 6 1 15
  Rozbořil Jakub G Boskovice 2.B 3 6 6 0 15
  Zapletal Radek G Tišnov sexta 3 6 6 0 15
17.-19. Novák Peter G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 0 2 14
  Pavelka Ondřej G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 0 2 14
  Šormová Hana G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 0 2 14
20. Štrosová Jana G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 0 1 13
21. Eliášová Tereza G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 6 0 1 13
22.-24. Hlouša Ondřej G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A-M 6 5 0 0 11
  Míč Vladimír G Bo, Křenová sexta A 5 6 0 0 11
  Povolný Antonín G Bo, Barvičova sexta A 5 6 0 0 11
25.-26. Procházka Martin G Znojmo, Kom. nám. 2.C 3 1 6 0 10
  Vlková Tereza G Boskovice 2.B 3 6 1 0 10